|
Już chyba było w tym temacie ale... Jako że jest to teren gdzie grunty są o słabej nośności a i zwierciadło wody jest wysoko a podpiwniczenie głębokie (4,5m) to musi być jakoś budowa zabezpieczona. 1 etapem była ścianka szczelinowa a teraz 2 jest wykonanie płyty dennej dla której to zbrojenie jest robione. Z tego co gdzieś wyczytałem ma ona mieć i 0,5m grubości prawda to?
|