Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 03.03.2009, 23:55
Naprawde panowie apeluje o spokój.

Tu na forum sa ciagle 2 stałe i "wiecznie zywe" tematy.Co by sie nie dzialo i kto nie rozpoczął ma miejsce cala lawina postow i starcie za i przeciw.

Tomasz Frankowski i Dan Petrescu.-na tym forum wiecznie zywi :

Ja tam np oleje Franka ,skupie sie na dopingu dla Wisly,ubliżanie mu jest bezcelowe nikomu niepotrzebne i nic sie tym nie osiagnie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując