Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
roksi240
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#706
Stary 03.03.2009, 23:02
Witam. Ja jestem już po pierwszym egzaminie. Testy bezbłędnie potem prawie 3 godzinki czekania na jazdę. Noi w końcu moja kolej zostałam wyczytana na placyku wszystko ok noi miasto. Na początku dobrze szło tak z 30 minut no a potem wymuszenie pierszeństwa. Porażka dosłownie a muszę przyznać że egzaminator był bardzo miły. Minę miał poważną ale jednak wydał mi się miły. Następne podejście w czwartek o 13 myślę że pójdzie mi lepiej niż dzisiaj. POzdrawiam!
Odpowiedz cytując