Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 03.03.2009, 22:32
Ja Franka doceniam za to co dla nas zrobił ale też mi sie nie podoba to jak nas opuścił.Dlatego ja pozostaje bezstronny. I poprostu to przemilcze.
Odpowiedz cytując