Ricken napisał(a):

Nie dziwię się że zabiegali ich jak są w głębokim dołku aż Leo oferował im swą pomoc.
Wisła grając w UEFA 2006/07 z Feyenoordem który zajął w sezonie 2005/06 3 miejsce a Wisła ww 2 lokatę nie była faworytem spotkania wiadomo iż Eredivisie jest lepszą ligą niż nasza ekstraklasa.
A w obecnym rozgrywkach o PUEFA amica skorzystała z wycofania się Groclinu będąc na 4 miejscu , Feyenoord był na 6 lokacie.amica dobrze wystartowała w lidze a Feyenoord dopadł kryzys. W momencie rozegrania meczu Feye-amica , klub z posen liderem a Feye pląta się w okolicach 10 miejsca.
Śmiem twierdzić iż Wisła też by pokonała ich w takiej formie gospodarzy.
|
Nie wiadomo, jakos nie pograliśmy z Anglikami, których wówczas ogrywał KAŻDY... Nie wygrywamy z połową naszej pół-amatorskiej ligi na wyajzdach... Troche realizmu i nie umniejszajmy juz tej Amice tego (jak na polskie warunki) sukcesu
