Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 03.03.2009, 19:03
Ludzie , opamiętajcie się i nie ośmieszajcie.

Gościu , czy jak ktoś tam woli "kopacz " zostawił bardzo dużo zdrowia na Reymonta.
Siedem lat cieszyliśmy się z jego gry ,wiele zdrowia na boisku zostawił , GODNIE nas reprezentował i ZAWSZE się z Wisełką identyfikował (do dziś) czy wam się to podoba czy nie.. Nie raz także i jemu było pod górkę.
Odszedł w sposób kontrowersyjny, nie da się zaprzeczyć, ale chyba pora nabrać jakiegoś dystansu i rozsądkiem się kierować a nie jadem pluć.
A tu widze teksty o "sraniu, pluciu na twarz , judaszu". Pamięć widze , macie dobrą tylko strasznie wybiórczą.
Negatywne ocenianie bardzo łatwo (za łatwo)niektórym przychodzi bo dużo łatwiej jest nienawidzieć niż wybaczyć . Traktujecie gościa jakby conajmniej na Kałuży przeszedł albo do Legii.
Potęgowanie nienawiści budzi tylko niesmak.
Odpowiedz cytując