Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 03.03.2009, 18:50
Wisła - Lech
wynik: 3-1
skład: Pawełek-Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek-Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Brożek Paweł

Zmiany: Ćwielong, Beto, Jirsak

Gole: Małecki,Brożek Paweł,Ćwielong