Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9089
Stary 03.03.2009, 18:24
medyk napisał(a):Wyświetl post
no w tym okienku transferowym jestesmy na pieknym minusie dalej bez bramkarza beto narazie niewiadoma
garguła połamany i bez clebera jest super.. zeby nam tylko Maciek jeszcze nie podziękował

oo właśnie... dla mnie dokładnie teraz Skorza powinien sam zrezygnowac i pokazac ze ma jaja, robia go w ch...obiecuja wzmocnienia a w trakcie sezony wysylaja podstawaowego zawodnika do groznego heh. Trener robi dobra mine do złej gry a widać że sam nie wierzy w to co mówi że jest w stanie walczyc tym co ma o mistrza...


aha panie Cupiał było fajnie ale idz juz pan i daj spokój i wez ze sobą oczywiście łysego... bedziemy chodzic na II lige jak 10 lat temu ale bez was i nikt nie bedzie czarował ze gramy o mistrza...
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując