Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 03.03.2009, 18:11
Czesc mam prośbę mogłby mi ktos kumaty na niemiecki przetłumaczyc
Z góry dziekuje

Czesc Gabrysia


Na początku mojego krótkiego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić że tak długo nie pisałam.
Właśnie wróciłam z wakacji, byłam nad morzem z przyjaciółmi . Pogoda nam dopisała,
Całe dwa tygodnie swieciło słońce, woda w morzu Gorąca !!.Ale nie o tym głównie chciałam ci powiedzieć.
Poznałam fajnego faceta ! Nazywa sie Jerzy, jest wysokim brunetem . Studiuje informatyke we Wrocławiu.
Bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek . Czuje ze zwariowałam na jego punkcie
Jest bardzo opiekunczy ale tez strasznie zazdrosny.Mogłabym spedzać znim całe dnie . Mam nadzieje ze
sie nam powiedzie i bedziemy razem.Chyba w końcu poznałam swoja drugą połowe.
Gabrysia a co u ciebie ? Jak spedziłas wakacje Czekam na odpowiedz !!

Pozdrawiam Magda


ten translator słaby ...
Ostatnio edytowane przez Bobus17 : 03.03.2009 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując