Czesc mam prośbę mogłby mi ktos kumaty na niemiecki przetłumaczyc

Z góry dziekuje
Czesc Gabrysia
Na początku mojego krótkiego listu chciałabym Cię bardzo przeprosić że tak długo nie pisałam.
Właśnie wróciłam z wakacji, byłam nad morzem z przyjaciółmi . Pogoda nam dopisała,
Całe dwa tygodnie swieciło słońce, woda w morzu Gorąca !!.Ale nie o tym głównie chciałam ci powiedzieć.
Poznałam fajnego faceta ! Nazywa sie Jerzy, jest wysokim brunetem . Studiuje informatyke we Wrocławiu.
Bardzo sympatyczny i dowcipny człowiek . Czuje ze zwariowałam na jego punkcie
Jest bardzo opiekunczy ale tez strasznie zazdrosny.Mogłabym spedzać znim całe dnie . Mam nadzieje ze
sie nam powiedzie i bedziemy razem.Chyba w końcu poznałam swoja drugą połowe.
Gabrysia a co u ciebie ? Jak spedziłas wakacje

Czekam na odpowiedz !!
Pozdrawiam Magda
ten translator słaby ...