Wyświetl pojedynczy post
michel
Member
 
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 03.03.2009, 14:29
Innych argumentów już nie macie ? Wypominacie słowa o dzieciach i kasie. Przez takie potępianie Franka po odejściu zaczął się głupio i różnie tłumaczyć, to fakt. Ale to niektórzy kibice Wisły wytworzyli taką atmosferę po jego odejściu. Bohatera się tak nie żegna.

A jeśli chodzi o moment odejścia to wolelibyście żeby odszedł przed el.LM ?
Nie przeżylibyście takiego emocjonującego dwumeczu jak ten z PAO. Bez Franka dostalibyśmy baty już w pierwszym meczu. Zresztą jak Franek odchodził to było kilku wartościowych napastników w składzie (Brożek, Kużba, Kryszałowicz czy Paulista), natomiast patrząc przez pryzmat odejścia Clebera to na środku obrony robi się ogromna dziura i tyle.
TOMASZ FRANKOWSKI NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI.

FRANEK ŁOWCA BRAMEK!!!
Odpowiedz cytując