Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9059
Stary 03.03.2009, 14:25
Najbardziej mi w tym wszystkim szkoda Macieja S. Zero wsparcia na górze, słabi bliscy wspólpracownicy i piłkarze bez ambicji (w większości). Jedno jest tylko niezmnienne - kibice wymagający mistrza,ale którzy chyba nie widzą,że z pustego...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując