Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9056
Stary 03.03.2009, 14:15
Już od dawna Cleber nie był ostają naszej defensywy... To również dzieki niemu nie raz nie mogliśmy wyprowadzić spokojnie piłki bo leber nawet znajdując się w sytuacji w której najbliższy zawodnik drużyny przeciwnej jest oddalony od niego dajmy na to o 4m to ten i tak wypier***** płke w aut po co? Zobaczycie ze ten transfer wyjdzie nam na dobre..
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując