FraMat napisał(a):

|
To może procentować w niedalekim czasie.
|
Jak dla mnie, to powinni teraz zatrudnić tego Ettiena, przynajmniej na rok:
- jest $$$ za Clebera i uwolniony jego kontrakt;
- Garguła nie wiadomo, za ile miesięcy wróci, trudno też przewidzieć w jakiej będzie formie;
- Ettien grał w primeradivision, więc pojęcie i technikę może mieć lepszą niż wielu polskich, przepłaconych kopaczy. W dodatku jest (chyba jeszcze) wolnym graczem;
- latem tak czy siak stracimy pewnie kolejnych zawodników, warto więc by ktoś nowy w międzyczasie zgrał się z drużyną.
Ech, marzyciel ze mnie.

Zasada naszego klubu brzmi: zaoszczędzić DZISIAJ złotówkę, nawet jeśli ZA TYDZIEŃ stracimy milion. Niektórzy z zarządu to się chyba nie nadają nawet do prowadzenia warzywniaka. Nie zdziwi mnie zniechęcenie Cupiała, jeśli takich "fachowców" ma koło siebie non stop.