Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9053
Stary 03.03.2009, 14:04. Jeśli ktoś tam jeszcze myśli, to...
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To może procentować w niedalekim czasie.
Jak dla mnie, to powinni teraz zatrudnić tego Ettiena, przynajmniej na rok:
- jest $$$ za Clebera i uwolniony jego kontrakt;
- Garguła nie wiadomo, za ile miesięcy wróci, trudno też przewidzieć w jakiej będzie formie;
- Ettien grał w primeradivision, więc pojęcie i technikę może mieć lepszą niż wielu polskich, przepłaconych kopaczy. W dodatku jest (chyba jeszcze) wolnym graczem;
- latem tak czy siak stracimy pewnie kolejnych zawodników, warto więc by ktoś nowy w międzyczasie zgrał się z drużyną.

Ech, marzyciel ze mnie. Zasada naszego klubu brzmi: zaoszczędzić DZISIAJ złotówkę, nawet jeśli ZA TYDZIEŃ stracimy milion. Niektórzy z zarządu to się chyba nie nadają nawet do prowadzenia warzywniaka. Nie zdziwi mnie zniechęcenie Cupiała, jeśli takich "fachowców" ma koło siebie non stop.
Odpowiedz cytując