Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9051
Stary 03.03.2009, 13:49
no i gra
Klub jeszcze w styczniu wysyłał sygnały, że

kasa jest potrzebna, albo pozbywamy się za wszelką cenę starszych graczy:
- gotowi byli sprzedać Zieńczuka czy Baszczyńskiego w pewnym momencie nawet po 100tys euro
- twierdzili, że ktoś przyjdzie dopiero jak ktoś odejdzie

Jak dla mnie świadczy to o tym, że ktoś - począwszy od dyrektora sportowego, przez zarząd po Radę nadzorczą i wlaściciela, zaczyna prowadzić twardą politykę finansową. Teraz mamy kasę za Clebera i kasę z zejścia Clebera z budżetu.
Nieważne czy kogoś teraz dokupią.
Ważne, żeby cały budżet się bilansował.

jak ktoś powiedział - szkoda, że nie chcieli Cantoro.
Niedługo zejdą z budżetu Baszczyński, Zieńczuk, Dawidowski, może ktoś jeszcze

To może procentować w niedalekim czasie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując