Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1674
Stary 03.03.2009, 13:27
no most to jest podstawa, ale myśle że jest to w planach bo coś tam pisali o dwóch pasach aż do skrzyżowania za tym mostkiem, pozatym jeżeli by tego nei zrobili to bez sensu jest cokolwiek poszerzać bo i tak wszyscy by stali tu w korku. Podstawa to zrobienie jakiegos systemu świateł który by działał inaczej przed a inaczej po meczu, żeby rozładować w szybkim czasie piastowską i 3 maja.
Odpowiedz cytując