|
no most to jest podstawa, ale myśle że jest to w planach bo coś tam pisali o dwóch pasach aż do skrzyżowania za tym mostkiem, pozatym jeżeli by tego nei zrobili to bez sensu jest cokolwiek poszerzać bo i tak wszyscy by stali tu w korku. Podstawa to zrobienie jakiegos systemu świateł który by działał inaczej przed a inaczej po meczu, żeby rozładować w szybkim czasie piastowską i 3 maja.
|