Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9020
Stary 03.03.2009, 11:40
Może kontuzja Garguły uświadomi nas przynajmniej że nie da się uniknąć takich rzeczy i zawsze będzie piłkarz czy 2 piłkarzy którzy będą sporo zarabiać a nie będą grać. Był Dawidowski i Niedzielan. I nie ma co się tym zniechęcać. Tak po prostu jest. Każdy klub ma jakiegoś tam swojego Niedzielana. Np. Legia Szałacha Zagłębie Bartczaka itp...
Przynajmniej kontrakt motywacyjny ma Łukasz.

Ktoś tu wspomniał o tym rozgrywającym z WBA że może teraz się zdecydują? Nie wiem czy to dobry pomysł bo go nie widziałem. Sam bym wolał kogoś młodszego jeżeli już odmładzamy drużynę to na całość. Ale jakby podpisać z nim kontrakt na 1,5 roku i zgodziłby się poprowadzić Wisełkę do pucharów w sezonie gry na klepiskach to czemu nie


Ale myślę że nikogo nie sprowadzą bo sezon już trwa i Skorża znając go i tak nie będzie zmian ryzykował.
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 03.03.2009 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując