Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9018
Stary 03.03.2009, 11:13
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Garguła prawdopodobnie załatwiony do końca roku - i to wszystko po trafieniu piłką w głowę i nieszczęśliwym upadku. to już jest NIEPRAWDOPODOBNY PECH....
Za GW:
"Aż osiem miesięcy przerwy czeka Łukasza Gargułę - tak wynika ze wstępnej diagnozy. To bardzo zła wiadomość dla Wisły, bowiem reprezentant Polski opuści w ten sposób sporą część rundy jesiennej następnego sezonu - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
- Wygląda na to, że Łukasz zerwał jednak więzadła tylne i przednie - powiedział Mariusz Urban, lekarz Wisły."
Dodajmy jeszcze,że szanse na powrót po takiej kontuzji do piłki na w miarę wysokim poziomie wynoszą 50/50.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując