Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze
Offline
#
1211
03.03.2009, 11:07
dokladnie. z matematycznego punktu widzenia jak polowa chce mu bic brawo, druga polowa powiedzmy wygwizdac to wychodzi ze najlepiej bedzie jak nie doczeka sie zadnej reakcji.
maRgrabkarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maRgrabkarz
Znajdź inne posty napisane przez maRgrabkarz