Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1261
Stary 03.03.2009, 10:49
moze zabrzmi to okrutnie ale Wisla nie jest charytatywnym klubem ktory musi sie troszczyc o "dobrych polskich zawodnikow" a przede wszystkim ma bdac o wlasny interes. Pytanie me wiec. Czy mozna w takim wypadku rozwiazac kontrakt z Garguła na podstawie jakiegos przepisu o czyms w rodzaju "przewleklej kontuzji"? Tylko nie chodzi mi o zadne "honorowe" rozwiazania typu "jak powinno sie zachowac" itp.
Moze juz gdzies ta kwestia byla poruszana, w kazdym razie dzieki za odpowiedz.
Odpowiedz cytując