Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 03.03.2009, 00:15
Bo ogladać już mi mało napisał(a):Wyświetl post
Takiego upokorzenia w Grodzie Kraka nie pamięta pewnie nikt…
Jak ktoś interesuje się Wisłą od ery Cupiała to pewnie nikt. Choć i przez ten czas było więcej upokorzeń przy których ten mecz z Amicą to pikuś.
Odpowiedz cytując