Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
papiwislak
Member
Od: 07.2008
Offline
#
8986
02.03.2009, 23:45
Bednarza akurat bym za to nie obwiniał, bo ewidentnie jest tylko figurantem. nie figurantem a dywersantem z legii.....
papiwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do papiwislak
Znajdź inne posty napisane przez papiwislak