Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8983
Stary 02.03.2009, 23:29
czesiu napisał(a):Wyświetl post
W tym aspekcie odgrzewanie kotleta w postaci Kosy jest po prostu kpiną.
Akurat ogrzewanie Kosy w aspekcie kryzysu jest jak najbardziej na miejscu, bo gdyby klub podszedl do sprawy w sposob czysto biznesowy to inny wariant jak dorzucenie Kosie na pampersy nie wchodzil by w rachube.
Gdzie oczywiscie nie chce rozpoczynac kolejnej dyskusji o Kosie bo to stare dzieje, tyle ze tu akurat trafiles kula w plot bo przedluzenie umowy z Kosowskim kosztowalo by klub kilka razy mniej niz zatrudnienie Lobo - gdzie pomijam oczywisty fakt roznicy klas pomiedzy oboma zawodnikami.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując