pan Dudi napisał(a):

|
Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju. Już abstrahując od tego meczu, bo Omsk w tym roku gra porządnie. Ja postawiłem singla na Bars Kazań i weszło. U Ciebie oprócz UFA wygląda sytuacja nieźle. l(
|
Ufa smierdzi i to strasznie, final LM w ich wykonaniu tez walem zalatuje ale ze w tej rundzie u ruskich gra sie do 2 zwyciestw to pewnie w nastepnym meczu z Omskiem wygraja.