Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 02.03.2009, 23:23
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Czasem mam wrażenie, że w UFA odchodzą największe wałki w całym ruskim hokeju. Już abstrahując od tego meczu, bo Omsk w tym roku gra porządnie. Ja postawiłem singla na Bars Kazań i weszło. U Ciebie oprócz UFA wygląda sytuacja nieźle. l(
Ufa smierdzi i to strasznie, final LM w ich wykonaniu tez walem zalatuje ale ze w tej rundzie u ruskich gra sie do 2 zwyciestw to pewnie w nastepnym meczu z Omskiem wygraja.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując