Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1214
02.03.2009, 22:50
andalemono
napisał(a):
4 marca 2009
Puchar Polski, Polska
20:00
Wisła Kraków 2.20
X 3.10
Lech Poznań 3.00
Po newsie Cleberowym warto skorzystac z promocji na osłode :/
Ja tam gram w Srode 1...
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92