Wyświetl pojedynczy post
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 02.03.2009, 22:37
Edmonton...?
Jak tak to zadajcie za mnie zagadke, bo juz zmykam od kompa.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując