|
Edmonton...?
Jak tak to zadajcie za mnie zagadke, bo juz zmykam od kompa.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
|