Tusk mówił ,że debata z Kaczyńskim w TVP jest możliwa ,pod warunkiem ze w studio wyłączą klimatyzacje
Ciekawą analogie miedzy komunizmem a obawami Kaczyńskich przed przyjęciem Euro ,zauważył Niesiołowski ,który powiedział ,że za komuny mowili ,że to co na zachodzie jest gorsze i złe a wszyscy wiedzieli ,że było na odwrót.
Ponadto Kaczyński już wchodzi w buty populisty Leppera , bo w jednej z wypowiedzi(która co prawda znam tylko z cytatu),że na Słowacji maja teraz gorzej przez Euro i ludzie oszczedzają prąd i jak sie leci samolotem nad Słowacja to jest tam dużo ciemniej niż jak sie leci nad Polską
