Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 02.03.2009, 19:47
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Pawełek zaskoczony, że Polonii się chciało

http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1089939...7992&_ticrsn=3
Ale zwróćcie uwagę, jak w jednym zdaniu wypowiada dwie sprzeczne ze sobą teorie :

"No to pewnie Polonia czymś Was zaskoczyła.
Zaangażowaniem. Oni w każdym meczu zostawiają serce na boisku."


Jak można kogoś czymś zaskoczyć, skoro robi się to w każdym meczu?
Straszne głupoty gada.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując