Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6235
02.03.2009, 19:47
Wisła_1906
napisał(a):
czy na Amice da sie wejsc na karnet?
tak, ten mecz jest wliczony w karnet na runde wiosenną
Deivid
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deivid
Znajdź inne posty napisane przez Deivid