Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 02.03.2009, 19:47
Wisła_1906 napisał(a):Wyświetl post
czy na Amice da sie wejsc na karnet?
tak, ten mecz jest wliczony w karnet na runde wiosenną
Odpowiedz cytując