Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 02.03.2009, 18:39
Wisła Kraków - Lech Poznań 2:1
Skład:
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany:
Beto, Ćwielong, Łobodziński
Bramki:
Boguski, Diaz