Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 02.03.2009, 18:02
Skończyłem wczoraj Dom Krwi, Stuarta MacBride'a, jeśli ktoś lubi się przy książce lekko poschizować ale i pośmiać - polecam. Nie jest specjalnie brutalna, ale ma mięsne momenty. Dosłownie mięsne Kto czytał ten wie o co chodzi, a pisać nie będę, coby nie spojlerować.

Polecam także otwarte rany, tegoż autora i staram się dorwać wcześniejsze tomy
.
Odpowiedz cytując