Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6230
Stary 02.03.2009, 17:03
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Jak zrobić tak jak ma np. ten użytkownik w podpisie http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=22281 żeby nie wkleić całego linku tylko zawrzeć w danym słowie?
<a href="adres (z http://)">NAZWA</aX>

potem wywal X
Odpowiedz cytując