Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 02.03.2009, 15:58
Jak sprzedadzą Clebera (nawet za 500 tyś. euro chociaż śmiem wątpić czy ta cena jest realna nawet w przypadku takiego kontrahenta jak klub z Czeczeni) to może to wyglądać tak jakby Wilczek , Bednarz i Cupiał ten sezon sobie darowali. I już pomijam fakt ,że Clebi ma 35 lat i gdyby taka oferta pojawiła się na początku okienka nikt by się chyba nie zastanawiał zbyt długo. Ale teraz jak zostaje nam Marcel i Arek w środku. Arek jest kontuzjogenny i co wtedy jak nie daj Boże coś mu się stanie. Baszczu w środku to śmiech na sali. Baszczyński to już chyba na tej ławce powinien do końca sezonu garować. Sprzedaż Clebera zawęża pole manewru w innych formacjach...

Na stronie Tereka (oficjalnej) nic o testach czy zainteresowaniem nie ma. Swoją drogą Terek jest 10 teraz. Skład też niczego sobie szeroka kadra sporo zawodników... Pierwsza drużyna liczy 4 bramkarzy, 10 obrońców, 12 pomocników i 6 napastników... Mają trzech zawodników bardzo doświadczonych 33-35 lat.

na sportbox.ru

http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/...eteranom-iz-Br

piszą tylko o testach... a świeższych newsów nie ma przynajmniej na tej stronie...
Terek następny mecz gra 15 marca br. więc szukają wzmocnień żeby się utrzymać... Na koniec poprzedniej rundy przegrali z Kryliami Sovietov 4-3
Ostatnio edytowane przez Bronex : 02.03.2009 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując