Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8881
Stary 02.03.2009, 15:51
Ja Cleberowi dziękuje za wygraną z BarcelonąA co do samego jego transferu to był by chyba najlepszy (500 000) za kadencji Bednarza.Ale póki nie ma kontraktu z nimi to nic nie mówie.
Odpowiedz cytując