Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jeremi
Member
Od: 02.2006
Offline
#
8861
02.03.2009, 15:08
Ciekawe KTO teraz będzie strzelał karne ?
Bo kto nie strzela to wiemy :(((
jeremi
Jeremi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeremi
Znajdź inne posty napisane przez Jeremi