|
Dla mnie, to mimo wieku najlepszy obok Arboledy obronca w Polsce. Jesli ktos kieruje sie przy jego ocenie wiekiem, to jest malo powazny. Thuram mial 37 czy 38 lat i nadal z powodzeniem gral w Barcelonie. Podobna koncowke kariery wroze Cleberowi, ktory jest idealista jesli chodzi o odzywianie i trzymanie kondyncji i bez problemu jest w stanie zagrac w jednym dniu sparing z Liverpoolem, po to aby na drugi dzien liderowac obronie w meczu o superpuchar z Legia. Tym bardziej szkoda, bo nikt tak jak on nie angazowal sie w mecze Wisly i czasem mialem wrazenie, ze to jego podejscie bywalo zarazliwe dla pozostalych kolegow z druzyny.
Dla mnie Cleber byl najwiekszym profesjonalista w lidze i takim go zapamietam. On nawet w meczach PE dawal z siebie wszystko i mocno przezywal najmniejsza gafe czy blad jaki mu sie przydazyl.
Wszystkiego najlepszego i powodzenia panie Cleber. Pelen szacunek !
|