Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8827
Stary 02.03.2009, 13:28
Cleber wyjechał na testy!

Cytat:
Brazylijski obrońca Wisły Cleber nie wziął udziału w dzisiejszym treningu zespołu. Jak poinformował nas asystent trenera Rafał Janas, doświadczony piłkarz wyjechał na trzydniowe testy medyczne do jednego z zagranicznych klubów.
Cleber wcześniej otrzymał zgodę na wyjazd od klubu.

Wkrótce więcej informacji.
wislakrakow.com

Naprawde nierozumiem o co biega,troche mnie to info przeraziło

Nie teraz,nie kiedy runda ruszyła..

Czym oni tam myślą w tym klubieBo chyba nie głową...
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 02.03.2009 o godz. 13:30.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując