Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8825
Stary 02.03.2009, 13:01
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
No ale przecież siebie nie zbanuje....

Szkoda tylko że wystawia takie świadectwo bardzo dobremu serwisowi internetowemu.
Mógłby mu ktoś z innych naczerwonopisanych zrobić uprzejmość i wyręczyć w tej niewdzięcznej czynności samo banowania się .
A co do sposobów negocjowania kontraktów - już od dawna w Wisełce nie jest z tym najlepiej niestety. Wystarczy przypomnieć sobie jak odprawieni zostali tacy piłkarze jak Grześ Pater (wychowanek !!!), Majdan, Arek Sarnat czy Kłos, czy ostatnio sytuacja z Baszczem (podwyższenie kwoty odstępnego już po umówieniu się z piłkarzem).
Obie strony maja co nieco do zrobienia w tej kwestii.
Odpowiedz cytując