pawelos84 napisał(a):

No ale przecież siebie nie zbanuje....
Szkoda tylko że wystawia takie świadectwo bardzo dobremu serwisowi internetowemu.
|
Mógłby mu ktoś z innych
naczerwonopisanych zrobić uprzejmość i wyręczyć w tej niewdzięcznej czynności samo banowania się

.
A co do sposobów negocjowania kontraktów - już od dawna w Wisełce nie jest z tym najlepiej niestety. Wystarczy przypomnieć sobie jak odprawieni zostali tacy piłkarze jak Grześ Pater (wychowanek !!!), Majdan, Arek Sarnat czy Kłos, czy ostatnio sytuacja z Baszczem (podwyższenie kwoty odstępnego już po umówieniu się z piłkarzem).
Obie strony maja co nieco do zrobienia w tej kwestii.