Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
93
02.03.2009, 09:32
Podczas liczenia punktów za mecz z Polonią popełniłem błąd. Zaliczałem punkt za wystawienie w pierwszym składzie Marcina Baszczyńskiego, a nie Petera Singlara. Przepraszam za pomyłkę. Tabela została już skorygowana.
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07