I jeszce udajesz, brak ci argumentow? nie umiesz mmerytorycznie rozmawiac? koles jasno napisal ze bedzie mu dopingowal ale nie w meczu z Wislą a ty co napisales? przypomniec ci? ok: "Tzn liczył na to że strzeli kilka goli Wiśle i po każdym z nich będziesz szalał z radości czy jak to rozumieć?"
Dalej nie wiesz o co chodzi

?