Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
999
01.03.2009, 23:35
Korea Północna - hotel który miał być najwyższy na Świecie , prac nigdy nie dokończono chyba lata 80/90(to chyba we fragmencie tej dzielnicy, która była budowana od podstaw i miała stanowić idealne socrealistyczne założenie)
puszek06
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez puszek06