Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 01.03.2009, 23:35
Korea Północna - hotel który miał być najwyższy na Świecie , prac nigdy nie dokończono chyba lata 80/90(to chyba we fragmencie tej dzielnicy, która była budowana od podstaw i miała stanowić idealne socrealistyczne założenie)
Odpowiedz cytując