Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 01.03.2009, 21:45
arti napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co - myślę, że forum jest po to, żeby wyrażać różne opinie i pkt widzenia na dany temat to raz.
Jak chcesz się bawić w żal ,niechęć, złość na Franka za jesień 2005 to się baw - nawet do końca świata i oby na zdrowie...
7 lat gry, 150 albo i więcej goli dla Wisły i nieładne odejście (ale pieniądze za niego wpadły, dlaczego nie kupiono wartościowego następcy) czy może całe 5goli (wliczając sparingi),ława i bycie przez prawie 4 lata na liście płac za to prawie regularne deklarowanie w wywiadach swojej miłości do Wisły+składki na SKWK - kogo/czego nam bardziej potrzeba-oto jest pytanie...
W tej kwestii to ty się z łaski swojej od Gołosia odepnij.
Sam się tu sprowadził?
Robi ktoś z niego bohatera?
Wywiesza ktoś transparenty z jego podobizną?

Jeżeli chciałeś coś udowodnić, to bardzo kiepsko Ci to poszło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.03.2009 o godz. 21:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując