Janusz13 napisał(a):

Widzisz dla Was zostanie zapamiętany jako szmata bo negocjował kontrakt przez media. Fakt jest taki że może i za dużo powiedział, ale chciał zarabiać jak najwięcej to normalne.
Nie zapomnij, że Bednarz osiągnął z nim porozumienie jednak RN (Cupiał) nie zaakceptowała wynegocjowanego kontraktu.
Jasiu Paulista też jest dla was szmatą bo to co napisze SKWK jest dla was wyznacznikiem oceniania postawy zawodników. Został zapamiętany tylko przez pryzmat wykłócania się z klubem o 1 tys zł. A to, że czy z ławki czy w pierwszym składzie dawał z siebie wszystko zostało zaciemnione. Nie zapominając jaki sposób potraktował go Skorża. Wtedy kiedy wynik był nie pewno to Paulista, wtedy kiedy już pewny to Matusiak.
PS. Błaszczykowski jest super ekstra wiślakiem bo zapisał się do SKWK... ze swoim wujaszkiem gadali jeszcze więcej niż Kosa.
|
Osobiście nie jest dla mnie szmatą, tylko niepoważnym człowiekiem. Nikt normalny nie zaczyna negocjacji o przedłużeniu kontraktu od wylewania w mediach pomyj na aktualnego pracodawcę. Gdyby Cupiał był złośliwy, to by pewnie Kamil musiał jeszcze sporo dopłacić za atakowanie klubu w prasie. Wątpliwe, aby akurat u niego zapomniano o stosownych zapisie w umowie
Chyba, że Kosowski od początku planował wcześniejsze rozwiązanie kontraktu, wtedy fakt, bardzo sprytnie to rozegrał.
Na koniec - skoro tak bardzo się wczuwasz w sytuację Kamila, który chce zarabiać jak najwięcej, to spróbuj wczuć się też w sytuację klubu, który pewnych sum przekroczyć nie jest w stanie, bez względu na klasę zawodnika.