Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.
Offline
#
6219
01.03.2009, 21:28
Czy jest tu jakaś osoba pogrywająca w COD 4 , COD 5 , GOW , GOW 2 , HALO , UNREAL TOURNAMENT na XBOX LIVE ? jeśli tak to proszę o jakiś kontakt na prv
famul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do famul
Znajdź inne posty napisane przez famul