Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 01.03.2009, 21:22
W naszej polityce transferowej najgorsze jest to że poprostu jej nie ma, a po drugie to tak naprawdę nie wiemy jak wygląda sprawa z transferami bo pierw jest mowa że kupimy kilku zawodników a później okazuje się że nie ma kasy. I tutaj pytanie czy Bednarz nie potrafi znaleźć nikogo kogo by zaakceptowała Cupiał czy tam RN, czy poprostu jemu są wciskane kity że kasa będzie a później nagle okazuje się że z transferów nici.
Z drugiej strony trochę kasy Bednarz na transfery i kontrakty wydał a tak naprawdę to pożytek z nich mary lub zerowy. W dodatku kompletna parodia z bramkarzami, dogadani podobno byliśmy już z tym finem i słowakiem pierwszego odrzuciliśmy bo popełnił błędy w sparing gdzie na boisko wszedł kilka godzin po przylocie (tak się zastanawiam co w drużynie jeszcze robi Pawełek). Ze słowaka nie wiadomo czemu zrezygnowali (nikt nie powie ale pewnie byl za drogi). Jakiś australijczyk zrobił na nich największe wrażenie (trenerowi chyba kazano tak powiedzieć żeby nie było mówione że chcą go tylko dlatego że jest za darmo).
Mi wystarczyłoby żeby otwarcie powiedziano że nie ma pieniędzy na transfery, nie ma to trudno.
Odpowiedz cytując