Chcialbym sie dowiedziec, jak dziala system rang forumowych czyli "juniory seniory i membery". Od czego to zalezy bo ostatnio zglupialem bo raz mialem seniora potem znowu membera i kij wi o co w tym chodzi dlatego sie zaciekawilem

. Pytanie z czystej ciekawosci, jesli bylo to sorry ale nie widzi mi sie czytac 156 stron
