Wyświetl pojedynczy post
MayoneS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#759
Stary 01.03.2009, 21:16
Chcialbym sie dowiedziec, jak dziala system rang forumowych czyli "juniory seniory i membery". Od czego to zalezy bo ostatnio zglupialem bo raz mialem seniora potem znowu membera i kij wi o co w tym chodzi dlatego sie zaciekawilem . Pytanie z czystej ciekawosci, jesli bylo to sorry ale nie widzi mi sie czytac 156 stron
Odpowiedz cytując