fanTS1906 napisał(a):

|
W Mozilli niektore rzeczy otwieraja mi sie nie w karcie tylko w nowym oknie, natomiast na operze zawsze wszystko bez wyjatku otwieralo sie w nastepnej karcie. Mozna to gdzies ustawic albo cos wgrac zeby bylo tak jak na operze?
|
Narzędzia --> Opcje --> zakładka Karty