Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6217
Stary 01.03.2009, 21:03
fanTS1906 napisał(a):Wyświetl post
W Mozilli niektore rzeczy otwieraja mi sie nie w karcie tylko w nowym oknie, natomiast na operze zawsze wszystko bez wyjatku otwieralo sie w nastepnej karcie. Mozna to gdzies ustawic albo cos wgrac zeby bylo tak jak na operze?
Narzędzia --> Opcje --> zakładka Karty
Odpowiedz cytując