Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6216
Stary 01.03.2009, 21:02
fanTS1906 napisał(a):Wyświetl post
W Mozilli niektore rzeczy otwieraja mi sie nie w karcie tylko w nowym oknie, natomiast na operze zawsze wszystko bez wyjatku otwieralo sie w nastepnej karcie. Mozna to gdzies ustawic albo cos wgrac zeby bylo tak jak na operze?
narzędzia->opcje->karty->i tam zaznaczasz w nowej karcie
Odpowiedz cytując