Eustachy napisał(a):

Lewanowski wybral Poznan, bo ten w przeciwienstwie do Wisly wyrazil nim konkretne zainteresowanie.
Jak pamietam, w swoich pierwszych wywiadach dot.transferu, Lewy wskazywal na Wisle, wiec jaki jest sens wmawiac sobie, ze chlopak wystraszyl sie rywalizacji?
EDIT :
Czy tak brzmia slowa czlowieka zainteresowanego gra w Lechu Poznan ? Zdaje sie, ze Poznan pokochal dopiero wtedy, gdy od Bednarza dostal kosza.
|
Dokładnie... Na szczęscie Bednarza nie wiemy do końca co się w klubie dzieje i np. nie wiemy czy jak trzeba było dogadywać RL pojechał na urlop bo dostał szlaban z góry na ten transfer czy dlatego, że jest... dopowiedzcie sobie sami.
Drugą i zupełnie dla mnie fatalną sprawą sprawą są głupoty jakie wygadywał na ten temat jesienią w canal+