Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4427
Stary 01.03.2009, 20:08
Lech równie łatwo zdobywa bramki, co traci. Tym razem im się udało ale z innymi solidnymi ekipami może być inaczej.

Znakomita frekwencja na WDŚ (znowu). Na innych stadionach też było przyzwoicie pod tym względem.

Na moje oko Mistrz Polski AD 2009 nie zdobędzie w sumie więcej punktów niż 65. Może nawet tylko delikatnie przekroczy 60. Stawka jest na prawdę bardzo wyrównana. 5 pkt straty jest jak najbardziej do odrobienia.
Odpowiedz cytując