|
Lech równie łatwo zdobywa bramki, co traci. Tym razem im się udało ale z innymi solidnymi ekipami może być inaczej.
Znakomita frekwencja na WDŚ (znowu). Na innych stadionach też było przyzwoicie pod tym względem.
Na moje oko Mistrz Polski AD 2009 nie zdobędzie w sumie więcej punktów niż 65. Może nawet tylko delikatnie przekroczy 60. Stawka jest na prawdę bardzo wyrównana. 5 pkt straty jest jak najbardziej do odrobienia.
|