Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 01.03.2009, 20:04
kameleon2323 napisał(a):Wyświetl post
no bo trzeba wysylac o zarobkach i odliczaniu podatku dla panstwa cos tam do czegos nie

tylko naziemne buki biorą podatek, ktory jest już wliczany i odejmowany od wygranej na kuponie. a internetowe żadnych podatków. to co wygrasz jest Twoje. 100% a nie jak u naziemnych 90%.
edit: tak oczywiście kolega niżej ma racje, ale co za tym idzie mniejsza wygrana jest. Bo stawiając np 200zł stawiamy tak naprawdę 180zł. a w internetowych 200 zł to 200 zł.
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 01.03.2009 o godz. 20:18.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując