tylko naziemne buki biorą podatek, ktory jest już wliczany i odejmowany od wygranej na kuponie. a internetowe żadnych podatków. to co wygrasz jest Twoje. 100% a nie jak u naziemnych 90%.
edit: tak oczywiście kolega niżej ma racje, ale co za tym idzie mniejsza wygrana jest. Bo stawiając np 200zł stawiamy tak naprawdę 180zł. a w internetowych 200 zł to 200 zł.